Nakladatelství Regia
Košík je prázdný

Nabídka pro partnery

Nabídka pro turistická informační centra (TIC)

Publikace z produkce našeho nakladatelství představují historii, kulturní dědictví, významné osobnosti, pověsti a legendy jednotlivých regionů České republiky. Jsou velmi oblíbené mezi turisty, kteří si rádi o dané destinaci přečtou i jiné informace, než ty běžně dostupné v turistických průvodcích. Konkrétně se jedná o publikace z edic "Tajemné stezky", "Neznámé Čechy" a "Tajemné metropole". Naši kompletní produkci si můžete prohlédnout v příslušných sekcích našeho e-shopu.

Rádi bychom provozovatelům turistických informačních center nabídli možnost prodeje našich publikací a to za následujících podmínek:

1) Při prodeji na fakturu za dodané zboží nabízíme rabat 45 %.

2) V případě komisního prodeje nabízíme rabat 30 %. První odběr musí být nicméně také na fakturu.


V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Právě vyšlo:

Naše čtenáře jistě potěší, že právě vyšla další novinka z edice Tajemné stezky. Spolu s autorem Jaroslavem Pulkráb- kem se tentokrát budeme toulat šumavskou krajinou Zlaté stezky.Právě vyšlo:

Naše čtenáře jistě potěší, že právě vyšla nová kniha spisovatele a leteckého publicisty Lukáše Musila Letecké katastrofy a jejich vyšetřování. Pátrejte spolu s námi po příčinách leteckých nehod.Právě vyšlo:

Naše čtenáře a především děti jistě potěší, že právě vyšla nová dětská knížka spisovatele Jana Řehounka a ilustrátorky Anny Ruizlové Pohádky mašinky Lízy.Právě vyšlo:

Naše čtenáře jistě potěší, že právě vyšla další kniha Otomara Dvořáka z edice Tajemné stezky. Spolu s autorem budeme tentokrát odhalovat Tajnosti kraje bechyňského.Právě vyšlo:

Naše čtenáře jistě potěší, že vyšla dlouho očekávaná novinka z edice Tajemné metropole. Spisovatel Stanislav Burachovič nás tentokrát provede po Karlových Varech, lázeňské metropoli západních Čech.Právě vyšlo:

Naše čtenáře jistě potěší, že vyšla další kniha z edice Tajemné stezky. Spolu se spisovateli Jiřím Jilíkem a Bořkem Žižlavským budeme objevovat Zapomenuté příběhy slováckého Dolňácka.Právě vyšlo:

Naše čtenáře jistě potěší, že vyšla další kniha z edice Tajemné stezky. Spolu s rozhlasovým redaktorem a spisovatelem Miroslavem Kobzou budeme putovat Zábřežskem po stezkách legend a příběhů.
Právě vyšlo:

Právě vyšla unikátní Ency- klopedie dopravních letadel autora Lukáše Musila, která zajímavým způsobem mapuje historii dopravního letectví od konce druhé světové války po současnost.Speciální nabídka:

Získejte celou řadu publikací o Šumavě z edice "Neznámé Čechy" za výhodnější cenu a ušetřete tak více než 400 Kč!

Běžná cena při zakoupení všech 6 knih je 1614. V rámci této akce zaplatíte pouhých 1200 Kč.

Vaši objednávku rádi přijmeme na emailu info@nregia.cz. Informace o dopravě a platbě naleznete zde.