Nakladatelství Regia
Košík je prázdný

Autoři

MIROSLAV KOBZA
Miroslav Kobza (*1969) se narodil a žije v Zábřeze. Původním povoláním elektrotechnik, od roku 1993 pracuje jako novinář.  Od roku 2002 působí v Českém rozhlase Olomouc. Kromě publicistiky se věnuje i dokumentární tvorbě.  Je autorem několika rozhlasových her a četeb, píše také písňové texty.  Společně s Irenou Šindlářovou napsal knihy Tepny krajiny, Řeky Moravskoslezského kraje a Putování krajinou studánek a pramenů.  Vydal také knihu pohádek Povídánky od nitěných knoflíků. V roce 2015 napsal v rámci edice Tajemné stezky knihu Cestou necestou za tajemstvím Hrubého Jeseníku. Dlouhodobě se věnuje regionální historii a fotografování. Kromě toho je kytaristou a zpěvákem blues rockové skupiny „Wilsne!“.

Právě vyšlo:

Naše čtenáře jistě potěší, že právě vyšla další novinka z edice Tajemné stezky. Spolu s autorem Jaroslavem Pulkráb- kem se tentokrát budeme toulat šumavskou krajinou Zlaté stezky.Právě vyšlo:

Naše čtenáře jistě potěší, že právě vyšla nová kniha spisovatele a leteckého publicisty Lukáše Musila Letecké katastrofy a jejich vyšetřování. Pátrejte spolu s námi po příčinách leteckých nehod.Právě vyšlo:

Naše čtenáře a především děti jistě potěší, že právě vyšla nová dětská knížka spisovatele Jana Řehounka a ilustrátorky Anny Ruizlové Pohádky mašinky Lízy.Právě vyšlo:

Naše čtenáře jistě potěší, že právě vyšla další kniha Otomara Dvořáka z edice Tajemné stezky. Spolu s autorem budeme tentokrát odhalovat Tajnosti kraje bechyňského.Právě vyšlo:

Naše čtenáře jistě potěší, že vyšla dlouho očekávaná novinka z edice Tajemné metropole. Spisovatel Stanislav Burachovič nás tentokrát provede po Karlových Varech, lázeňské metropoli západních Čech.Právě vyšlo:

Naše čtenáře jistě potěší, že vyšla další kniha z edice Tajemné stezky. Spolu se spisovateli Jiřím Jilíkem a Bořkem Žižlavským budeme objevovat Zapomenuté příběhy slováckého Dolňácka.Právě vyšlo:

Naše čtenáře jistě potěší, že vyšla další kniha z edice Tajemné stezky. Spolu s rozhlasovým redaktorem a spisovatelem Miroslavem Kobzou budeme putovat Zábřežskem po stezkách legend a příběhů.
Právě vyšlo:

Právě vyšla unikátní Ency- klopedie dopravních letadel autora Lukáše Musila, která zajímavým způsobem mapuje historii dopravního letectví od konce druhé světové války po současnost.