Nakladatelství Regia
Košík je prázdný

Autoři

Doc. Dr. JIŘINA DOLEŽALOVÁ, CSc.
(*1936 - +2009)
vysokoškolská pedagožka, publicistka, redaktorka a spisovatelka 


Autorka knih:
 

Hříchy mládí 1999
Rodinné stříbro (spolu s R. Hrušínským) 2000
Moje zlatá rybka (spolu s R. Hrušínským) 2001
Děti pětilisté růže 2002
Tajemné stezky – Jižní Čechy 2003
Tajemné stezky – Mezi Lužnicí a Otavou 2004
Tajemné stezky – Kouzelnou Šumavou 2004
Tajemné stezky – Po zaniklých hradech Jižních Čech 2005
Tajemné stezky – Pohlednice ze Šumavy 2005
Tajemné stezky – Nejkrásnější zámky jižních Čech 2006

Právě vyšlo:

Naše čtenáře jistě potěší, že právě vyšla další novinka z edice Tajemné stezky. Spolu s autorem Jaroslavem Pulkráb- kem se tentokrát budeme toulat šumavskou krajinou Zlaté stezky.Právě vyšlo:

Naše čtenáře jistě potěší, že právě vyšla nová kniha spisovatele a leteckého publicisty Lukáše Musila Letecké katastrofy a jejich vyšetřování. Pátrejte spolu s námi po příčinách leteckých nehod.Právě vyšlo:

Naše čtenáře a především děti jistě potěší, že právě vyšla nová dětská knížka spisovatele Jana Řehounka a ilustrátorky Anny Ruizlové Pohádky mašinky Lízy.Právě vyšlo:

Naše čtenáře jistě potěší, že právě vyšla další kniha Otomara Dvořáka z edice Tajemné stezky. Spolu s autorem budeme tentokrát odhalovat Tajnosti kraje bechyňského.Právě vyšlo:

Naše čtenáře jistě potěší, že vyšla dlouho očekávaná novinka z edice Tajemné metropole. Spisovatel Stanislav Burachovič nás tentokrát provede po Karlových Varech, lázeňské metropoli západních Čech.Právě vyšlo:

Naše čtenáře jistě potěší, že vyšla další kniha z edice Tajemné stezky. Spolu se spisovateli Jiřím Jilíkem a Bořkem Žižlavským budeme objevovat Zapomenuté příběhy slováckého Dolňácka.Právě vyšlo:

Naše čtenáře jistě potěší, že vyšla další kniha z edice Tajemné stezky. Spolu s rozhlasovým redaktorem a spisovatelem Miroslavem Kobzou budeme putovat Zábřežskem po stezkách legend a příběhů.
Právě vyšlo:

Právě vyšla unikátní Ency- klopedie dopravních letadel autora Lukáše Musila, která zajímavým způsobem mapuje historii dopravního letectví od konce druhé světové války po současnost.